Mūžīgā piemiņa biedram Goļakovam

Dārgie biedri!

Ar dziļām skumjām Latvijas Strādnieku frontes Padome jums paziņo, ka 17. decembrī no dzīves aizgājis LSF Maskavas pirmorganizācijas sekretārs Vladimirs Vsevolodovičs GOĻAKOVS. Vairs nepukst sirds mūsu biedram un labam draugam, pārbaudītam cīņā ar šķirisko ienaidnieku, nesavtīgi un līdz beigām uzticīgam strādnieku šķiras lietai. Viņa darbībā dvēseliskums un labsirdība organiski savienojās ar principialitāti un prasīgumu. Līdz pēdējai ieelpai viņš atdeva visu savu enerģiju cīņai par marksisma-ļeņinisma ideju, komunisma uzvaru, atradās cīņā par strādnieku interešu aizsargāšanu, esot Latvijas Aviācijas Arodbiedrību Federācijas priekšsēdētājs.

Rīgas marksisma pulciņa biedri Vladimiru atcerēsies par viņa lekcijām, kurās viņš no pirmās personas īsi, kodolīgi un interesanti stāstījis par strādnieku šķiras cīņu. Pēdējā šāda lekcijas notika pavisam nesen, 2020. gada 13. decembrī.

Mūžīgā piemiņa viņam.

Latvijas darba likumdošana. Vladimirs Vsevolodovičs Goļakovs. Rīgas marksisma pulciņš. 13.12.2020. Krievu plūsma.

* * *

«Air Baltic», koronavīruss un arodbiedrību kustība Latvijā

Latvijas Aviācijas Arodbiedrību Federācijas priekšsēdētājs Vladimirs Goļakovs komentē koronavīrusa izraisīto katastrofu darbiekārtošanās jomā Latvijā. Ar subtitriem latviešu valodā.

* * *

Lasiet V. Goļakova rakstu «Izmaiņas Latvijas Republikas Darba likumā pēdējo 26 neatkarības gadu laikā».