Apzinīgs strādnieks par to, kā aplaupa stradājošos, slēpjoties aiz likuma

Nedēļas notikumi caur apzinīga strādnieka acīm. Nr. 6

Mēs dzīvojam kapitālistiskajā valstī, bet kapitālisms ir preču ražošanas stadija, kurā darbaspēks kļūst par preci. Tātad, vairākums no mums ir spiests katru dienu pārdot savu darbspēju ražošanas līdzekļu īpašniekiem, lai nenomirtu no izsalkuma. Kapitālists izmaksā mums tikai daļu mūsu saražotas vērtības algas veidā, bet parējo paņem sev peļņas veidā. Un tas ir kapitālisma likums, jo ja strādniekiem izmaksātu visu saražoto, kapitālists paliktu bez peļņas.

Nākamie pie strādnieka atnāk hipotēka, visvisādi kredīti, komunālo pakalpojumu apmaksāšana… Valsts kā komulatīvais kapitālists ir ieinteresēta maksimālās peļņas izņemšanā, tātad komunālo pakalpojumu izmaksas paliek parastiem iedzīvotājiem — atkarībā no sociālistiskās valsts, kur tā dotēja komunālo pakalpojumu izmaksas un neviens nemaksāja par tiem pilnu cenu. Hipotēkas arī ļoti ietekmē strādnieka ienākumus un palīdz darbadevējam vienoties ar viņu baiļu zaudēt mājokli dēļ.

Pēc tam inflācija. Tā ir cenas uz visiem precēm un pakalpojumiem, izņemot vienu preci — darbaspēku, palielināšana. Inflācijas rezultātā samazinājas reālais algas saturs. Pat oficiāli avoti to neslēpj un paredz to budžetā, uz cik procentiem aplaupīs cilvēkus. Un, pievērsiet uzmanību, viss ir atbilstoši likumam!

«Strādnieki tērē to, ko saņem, bet kapitālisti saņem to, ko tērē strādnieki.» Uz atlikušo naudu jums ir jāperk preces un pakalpojumus savas dzīvības nodrošināšanai. Un šī nauda atkal nonāk pie kapitālista. Sociālismā nauda paliek valsts iekšā un tiek lietota ražošanas jaudas atjaunošanai un infrastruktūrai, nevis izvadīšanai uz ārzonu uzņēmumiem jahtu un piļu pirkšanai.

Tiesības ir valdošās šķiras griba, uzcelta likumā. Un jebkura buržuāziskās valsts likumdošanas iestāde aizsargās dominējošā mazākuma tiesības aplaupīt stradājošo mazākumu. Tāpēc negaidiet no valsts atbalstu.

Apzinīgs strādnieks

Tautas tiesa sargā sociālistiskās valsts un PSRS pilsoņu intereses. Ievēlēsim tautas tiesās labākos Dzimtenes dēlus un meitas!