Visiem darba cilvēkiem!

Biedri!

Šodien Latvijas Strādnieku fronte uzrunā visus darba cilvēkus! Visus tos, kas ražo lietas, kuras mēs izmantojam ikdienā. Tos, kas būvē, ārē, stāv pie darbgalda un konveijera, sēž pie stūres vai pie kases aparāta. Tos, kuri nodrošina oligarhiem saldo dzīvi, kurus ekspluatē mantkarīgs buržujs un ar kuru interesēm spekulē samaitāts politiķis. Mēs uzrunājam tos, kurus cenšas sašķelt un sanaidot pēc etniskās piederības. Tos, kurus piespiež vēl vairāk maksāt par medicīniskiem pakalpojumiem, par bērnu izglītību, par dzīvokli, par katru preci un pakalpojumu. Tos, kuriem katru dienu atņem pienācīgu dzīvi un cerību uz labāko nākotni.

Mēs neatkārtosim buržuāzisko politiķu liekulīgus solījumus. Salavecis piepilda vēlmes tikai bērnu pasakās. Tikai paši strādājošie, cīnoties par tiesībām uz labāko dzīvi, var atbrīvoties no parazītiem un izcīnīt vēlamo. Taču tam vajadzīga vienotība. Vienotība ir mūsu galvenais spēks. Mēs, strādājošie, esam daudz, bet tie, kas parazitē, ir niecīgā mazākumā. Un šis mazākums, izmantojot savus kapitālus, ir apvienojies un liek valsts aparātam kalpot sev.

Tāpēc novēlam Jums gribu apvienoties, novēla­m vienoties par savām pamata interesēm. Apvienojoties strādājošo vairākumam, viņi paši varēs paveikt galveno — izveidot tiešām brīvu sabiedrību, darba un tautu draudzības sabiedrību, kurā cilvēks neekspluatē cilvēku.

Lai nākamais 2020. gads kļūst par apvienošanās gadu! Apvienojieties arodbiedrībās un Padomēs, iestājieties Latvijas Strādnieku frontē. Apvienojoties, panāksim visu pārējo.

Sveicam Jaunajā gadā, dārgie biedri!

Video latviešu valodā:

Video krievu valodā: