Kā Latvijas varas iestādes terorizē garāmgājējus

Kā ziņo Degi Karajevs, pie pieminekļa Padomju Latvijas un Rīgas atbrīvotājiem no vācu fašistiskajiem iebrucējiem nezināmo grupa izveidoja sveču kompozīciju. Notikuma vietā ieradās policija un akcijas dalībniekus aizturēja. Vienam no vīriešiem palika slikti, tika izsaukta ātrā palīdzība.

Tiek ziņots, ka pie cilvēkiem, kuri skatījās uz piecstaru zvaigžņu formā izliktajām svecēm, pienāca policisti un aizliedza sanākušajiem izklīst, tostarp nepazīstamiem cilvēkiem, kas gāja garām. Pēc tam, pēc ilgstošām policijas konsultācijām ar priekšniekiem, katru aptaujāja, filmējot to ar ķermeņa kameru.

Viens no aizturētajiem bija diabētiķis, bet aptauju norises laikā policisti neļāva viņam lietot zāles, tā rezultātā viņš zaudēja samaņu un nokrita uz asfalta. Viņam izsauca ātro palīdzību.

Notikušais kārtējo reizi skaidri parāda, ka Latvija ir buržuāzijas diktatūras valsts, nevis «tautas varas» sala, valdība nicina tautu, visādi to terorizē un iebiedē. Bet Latvijas noziedzīgajiem uzurpatoriem nesalauzt tautas gribu brīvībai!