Ziemeļkoreja nepieļaus koronavīrusa izplatību

Phenjana nosūtīja Ķīnai finanšu palīdzību, lai cīnītos pret koronavīrusu.

Priecē, ar kādu atbildību pret koronavīrusa epidēmijas draudiem pienāca Korejas Tautas Demokrātiskā Republika. Stingra robežkontrole, visu ceļojumu atcelšana, karantīna jau iebraukušiem tūristiem, iedzīvotāju instruktāža, masku izdalīšana. Izrādās, ka arī šajā ziņā Ziemeļkoreja ir galvas tiesu pārāka par jebkuru buržuāzisko republiku.

Pat CNN atzīmēja, ka Ziemeļkoreja bija «pilnīgi caurspīdīga» attiecībā pret savu rīcību cīņā pret koronavīrusu.1 «Profilakse ir labākā politika tādos apstākļos, kad nav vakcīnu vai ārstniecisko preparātu, » ziņo Korejas Centrālā telegrāfa aģentūra.

Aizmirstiet visu, ko esat dzirdējusi par Ziemeļkoreju no buržuāziskajiem plašsaziņas līdzekļiem. Ziemeļkoreja ir moderna plaukstoša komunistiskā valsts ar ļoti efektīvu ekonomiku un visiem apstākļiem cilvēka attīstībai.

Šodien KTDR ir vienīgā valsts, kurā uzcelts komunisms pirmajā fāzē (sociālisms). Ziemeļkorejā nav privātīpašuma uz ražošanas līdzekļiem, tāpēc ir sasniegta vislielākā cilvēka brīvība — brīvība no cilvēka ekspluatācijas. Katrs Korejas sabiedrības loceklis, katrs darba cilvēks ir savas valsts saimnieks. Par spīti KTDR ilggadējai ekonomiskajai blokādei no buržuāziskajām valstīm, ir sasniegts labs dzīves līmenis, ko var apskaust daudzas un daudzas pasaules valstis; cilvēki strādā ne vairāk kā astoņas stundas dienā, viņiem ir pieejami visi mūsdienīgi zinātnes un tehnikas sasniegumi: bibliotēkas, internets, mobilie tālruņi, pasaules klasiskā un tehniskā literatūra; televīzijā nav cietsirdības un netikumības — tiek radīti apstākļi katra sabiedrības biedra brīvam vispusīgai attīstībai, cilvēki KTDR kļūst arvien attīstītāki un apzinīgāki ar katru paaudzi. Visu progresīvo cilvēci, visas pasaules tautas redz Korejas Tautas Demokrātiskajā Republikā, cerot uz mierīgu cilvēces nākotni, jo KTDR cilvēkam cilvēks ir draugs, biedrs un brālis.