ASV ir noņēmušas sankcijas, pieaugs cena degvielai un tabakas izstrādājumiem

Nedēļas notikumi caur apzinīga strādnieka acīm. Nr. 4

Sankcijas noņemtas — veiksmīga Latvijas diplomātijas uzvara (tā ir pēc oficiālās versijas). Bet kā ir patiesībā? Viens finanšu grupējums ar kontrolēto politiķu palīdzību padzina no barotavas citu grupējumu. Palīdzēja lielie «tēvoči» aiz okeāna, kuri, kā zināms, nodarbošanās ar labdarību nebija pamanīti. Kāda būs cena — parādīs laiks, bet nevar šaubīties, ka jāmaksā būs.

Līdzīgais scenārijs norisinājas arī ar Rīgas brīvostu un Rīgas Domi. Aktīva ietekmes sfēru pārdalīšana, pretrunīgu sava starpā likumu un steigā izstradāto grozījumu pieņemšana tikai parāda to, ka valdošā šķira domā tikai par personīgo peļņu. Tauta ir atstāta viena un tai ir jāizdzīvo jebkadā veidā. No 2020. gada palielinās degvielas un tabakas izstrādājumu cenas. Tā kā personīgais transports ir drīzāk nepieciešama lieta, nekā iegriba, sekas ietekmēs katru auto īpašnieku. Izņemot «tautas kalpus», kuri ņem naudu no budžeta kā no pašu kabatas.

Kamēr skolu un slimnīcu būvēšanas vietā mūsu buržuāziskā valdība perk bruņojumu un zinātnes attīstības vietā piedāvā okupācijas pieminekli, valsts nākotne rāda vairākus jautājumus. Valdošā šķira atdarina klejotājus, kuru devīze ir: «Pēc mums kaut vai plūdi.»

Apzinīgs strādnieks