Video: ANO aizliedza iznīcināt pieminekli Uzvaras parkā

Sveiki, pagājušajā nedēļā saņēmām ANO cilvēktiesību komitejas lēmumu aizliegt Uzvaras parkā pieminekļa iznīcināšanu.

Svarīgi saprast, ka demokrātiskai diskusijai jākoncentrējas uz lietas būtību, nevis personībām. Un abām pusēm jādod iespēja paust savu viedokli. Piemēram, daudzi žurnālisti koncentrējas uz manu personību, bet mana personība absolūti nav svarīga. Cilvēki raksta, ka es neesmu advokāts Lietuvā. Jā, es esmu advokāts Krievijā. Nu un kas? Būtisks jautājums ir: vai piemineklis ir krievu etniskās kultūras sastāvdaļa? Ja jā, tad Latvijai tas būs jāatjauno.

[Latvijas] Ārlietu ministrijā saka, ka ANO lēmums nav saistošs, ka tas ir ieteikums. Meļi! Meļi! Atļaujiet man izlasīt ANO skaidrojumu lēmuma 5. punkta lietā Bredšovs pret Barbadosu.

By ratifying the covenant and the optional protocol Barbados has undertaken to fulfil its obligations (its obligations!).

Thereunder at has recognized the committee’s competence (recognized the committee’s competence!) to receive and consider communications from individual subject to its jurisdiction, who claimed to be victims of violation by the state party of any of the rights set forth in the covenant.

To this extend, it is an obligation of the state party (an obligation of the state party!) to adopt appropriate measures to legal effect to the views (legal effect to the views!) of the committee as to the interpretation and application of the covenant.

This includes the committee’s view under rule 94 of the rules of procedure on the desirability of the interim measures of protection to avoid irreparable damage to the victims of the alleged violations.

[Latvijas] Ārlietu ministrijā melo! ANO cilvēktiesību komiteja ir starptautiska tiesa, kas pieņem sūdzības, ja esat zaudējis savu lietu Latvijas tiesas. Termiņš ir 5 gadi no pēdējās Latvijas tiesas lēmuma. Jūs nedrīkstat tieši vērsties ANO cilvēktiesību komitejā. Vispirms jādodas uz Latvijas tiesām. Ja jūs zaudējat Latvijas tiesas, jums ir 5 gadi, lai iesniegtu apelāciju ANO cilvēktiesību komitejā. Ja jūs zaudējat Eiropas cilvēktiesību tiesā, termiņš ir 3 gadi.

Ja jums ir nepieciešams iesniegt apelāciju Eiropas cilvēktiesību tiesā vai ANO cilvēktiesību komitejā, rakstiet man e-pastu ([email protected]) vai zvaniet Telegrammā. Subscribe to my channel.